9 συνδυασμοί διεκδικούν την Περιφέρεια Πελοποννήσου (Λίστα με όλα τα ονόματα των υποψηφίων)

1 εβδομάδα ago
397 Views

Ολοκληρώθηκε σήμερα από το Πρωτοδικείο Τρίπολης, η ανακήρυξη των 9 συνδυασμών, που θα διεκδικήσουν την Περιφέρεια Πελοποννήσου.

Με βάση την χρονική σειρά κατάθεσης των υποψηφιοτήτων, υποψήφιοι περιφερειάρχες Πελοποννήσου στις εκλογές της 26ης Μαΐου είναι: 1) «Λαϊκή Συσπείρωση Πελοποννήσου» – Νίκος Γόντικας2) «Πρωτοβουλία για την Πελοπόννησο» – Παναγιώτης Νίκας3) Αγωνιστική Συνεργασία Πελοποννήσου» – Θανάσης Πετράκος4) «Νέα Πελοπόννησος» – Πέτρος Τατούλης5) «Ελληνική Αυγή για την Πελοπόννησο» – Δημήτρης Τζεμπετζής6) «Ανταρσία στο Μωριά – Συμπόρευση για την Ανατροπή» – Παναγιώτης Κάτσαρης7) «Νέοι Δρόμοι για την Πελοπόννησο» – Γιώργος Δέδες8) «Πράσινη Πελοπόννησος» – Δήμητρα Λυμπεροπούλου9) «Πελοποννησιακή Συμμαχία» – Γιάννης ΜπουντρούκαςΑκολουθούν, ανά συνδυασμό και Περιφερειακή Ενότητα, τα ονόματα όλων των υποψηφίων περιφερειακών συμβούλων:

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ» – ΝΙΚΟΣ ΓΟΝΤΙΚΑΣ

Περιφερειακή Ενότητα Αργολίδος1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ‑ ΙΣΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΘΕΟΛΟΓΟΥ3. ΓΚΙΟΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ4. ΓΚΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ5. ΚΡΟΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΦΩΤΙΟΥ6. ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ7. ΜΑΡΙΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ8. ΜΠΑΒΕΛΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ9. ΠΑΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ10. ΠΙΝΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ11. ΤΑΒΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ‑ ΠΕΤΡΙΔΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ12. ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Αρκαδίας1. ΑΔΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ2. ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ3. ΔΑΜΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ4. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ5. ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ6. ΛΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ7. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ8. ΜΠΟΥΡΣΙΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ9. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ10. ΠΑΝΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ11. ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ12. ΦΡΑΓΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
Περιφερειακή Ενότητα Κορινθίας1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ2. ΑΚΑΡΕΠΗ ‑ ΑΡΜΕΝΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ3. ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ4. ΚΑΝΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ5. ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ6. ΚΑΤΕΛΟΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ7. ΚΕΛΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ8. ΚΟΣΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ9. ΛΟΥΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ10. ΛΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ11. ΜΕΝΕΛΑΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ12. ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ13. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ14. ΣΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ15. ΣΙΜΙΤΣ ‑ ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ16. ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ17. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ18. ΤΣΑΡΜΠΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ19. ΤΣΙΟΥΜΠΡΗ ΜΥΡΤΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ20. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Λακωνίας1. ΑΣΠΙΩΤΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ2. ΒΑΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ3. ΒΡΟΥΛΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ4. ΖΑΒΑΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ5. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ‑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ6. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ7. ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ8. ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ9. ΜΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ10. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ11. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ12. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΕΣΙΚΑ ‑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Μεσσηνίας1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ3. ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ4. ΓΚΛΕΓΚΛΕ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ5. ΔΙΑΣΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ6. ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ7. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ8. ΚΑΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ9. ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ10. ΚΟΥΦΑΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ11. ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ‑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ12. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ13. ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΗ ‑ ΞΕΙΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ14. ΜΠΟΛΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ15. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ16. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ17. ΣΤΑΘΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΗΤΑ18. ΣΤΡΑΒΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ19. ΤΣΑΠΡΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΗΛΙΑ20. ΤΣΙΓΚΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ21. ΧΡΗΣΤΕΑ ΣΤΕΛΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

«ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ» – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΑΣ

Περιφερειακή Ενότητα Αργολίδος1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ3. ΔΕΜΟΙΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ4. ΔΟΥΡΑΝΟΥ ‑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ5. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ‑ ΜΟΥΤΑΦΙΔΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ6. ΚΟΛΕΒΕΝΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ7. ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ8. ΜΑΝΤΖΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ9. ΜΠΟΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ10. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ11. ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ12. ΤΖΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Αρκαδίας1. ΔΟΥΡΙΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ2. ΚΑΜΠΙΣΙΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ3. ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ4. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ5. ΜΑΓΓΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ6. ΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ7. ΡΑΔΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ8. ΣΙΟΡΟΒΙΓΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ9. ΣΚΑΝΤΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ10. ΤΣΑΤΣΑΡΑΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ11. ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ12. ΤΣΙΤΟΥΡΑ ‑ ΚΑΖΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Κορινθίας1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ‑ ΡΟΥΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ2. ΒΥΤΙΝΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ3. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ4. ΓΚΙΟΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ5. ΔΑΡΣΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ6. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ7. ΚΑΣΙΜΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΙΩΑΝΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ8. ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ9. ΚΟΡΚΑ ‑ ΚΩΝΣΤΑ ΑΘΗΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ10. ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ11. ΜΠΑΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ12. ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ13. ΜΠΙΣΙΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ14. ΠΙΚΟΥΛΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΙΩΑΝΝΗ15. ΠΛΑΣΣΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ16. ΡΟΒΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ17. ΣΙΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ18. ΤΟΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) του ΗΛΙΓΙΑ19. ΤΣΟΥΡΑΠΑ ΑΝΝΑ του ΒΛΑΣΙΟΥ20. ΧΑΡΛΑΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Λακωνίας1. ΒΕΡΟΥΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ2. ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ του ΑΛΕΚΟΥ3. ΔΟΥΜΑΝΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ4. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΒΕΝΕΤΤΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ5. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ6. ΚΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ7. ΝΙΚΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ8. ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ9. ΤΖΕΦΕΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ10. ΤΖΙΝΙΕΡΗΣ ΝΙΚΩΝ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ11. ΦΩΤΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΛΕΩΝΙΔΑ12. ΧΙΩΤΗ ΕΥΡΥΔΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΤΖΑΝΕΤΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Μεσσηνίας1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ2. ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑ ‑ ΦΕΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ3. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ4. ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ5. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ‑ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ6. ΚΑΠΕΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ7. ΚΟΥΒΕΛΑΚΗ ΚΑΝΕΛΛΑ (ΝΕΛΛΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ8. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ9. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ10. ΛΟΥΚΑΚΟΥ ‑ ΠΑΠΑΔΑΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ11. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ12. ΝΙΚΑ ‑ ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΓΚΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ13. ΠΑΠΑΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ14. ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ15. ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ16. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ17. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ18. ΦΟΙΦΑ ΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ19. ΧΕΙΛΑ‑ ΜΠΟΣΙΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ20. ΧΡΟΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ21. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

«ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ» – ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΕΤΡΑΚΟΣ

Περιφερειακή Ενότητα Αργολίδος1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΗΛΙΟΥ3. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ (ΗΛΙΑΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ4. ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ5. ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ6. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ7. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ8. ΜΑΡΙΝΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ9. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ10. ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ11. ΤΖΩΡΤΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Αρκαδίας1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ2. ΓΚΑΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ3. ΔΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ4. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ5. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ6. ΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ7. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ9. ΣΙΑΧΑΜΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ10. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ11. ΧΟΥΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Κορινθίας1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ3. ΒΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ‑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ4. ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΟΛΓΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ5. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ6. ΚΑΤΑΠΟΔΗ ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ του ΘΩΜΑ7. ΚΟΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ8. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ9. ΞΕΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ10. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ11. ΤΕΚΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ12. ΤΖΑΜΑΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ13. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ14. ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Λακωνίας1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ2. ΜΑΝΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ3. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ4. ΜΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ5. ΠΕΤΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ6. ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ7. ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ‑ ΚΟΚΚΩΝΗ (ΚΙΚΗ) του ΑΙΜΙΛΙΟΥ8. ΤΖΕΡΕΦΟΥ ΜΑΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ9. ΤΟΥΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ10. ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ11. ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ12. ΧΡΥΣΑΔΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Μεσσηνίας1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ2. ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ3. ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑ ΣΩΤΗΡΙΑ‑ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΣΑΝΤΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ4. ΔΕΤΑΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ‑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ5. ΔΟΥΛΑΜΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ6. ΖΟΥΖΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ7. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ8. ΚΑΝΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ9. ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΟΥ ΖΩΓΡΑΦΩ του ΘΩΜΑ10. ΚΡΟΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ11. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ12. ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ13. ΜΑΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ14. ΜΗΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ15. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ16. ΠΛΑΚΟΝΟΥΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΧΡΗΣΤΟΥ17. ΠΡΑΤΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ18. ΡΕΤΣΙΝΗ ΑΣΤΕΡΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ19. ΣΙΨΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ20. ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

«ΝΕΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ» – ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΤΟΥΛΗΣ

Περιφερειακή Ενότητα Αργολίδος1. ΓΑΝΩΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ3. ΛΑΜΠΙΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ4. ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ5. ΜΠΟΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ6. ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ7. ΣΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ8. ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ9. ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ10. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ11. ΤΟΥΡΛΟΥΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ12. ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
Περιφερειακή Ενότητα Αρκαδίας1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ2. ΚΑΤΣΙΑΔΡΑΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ3. ΚΩΤΣΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ4. ΛΑΛΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ5. ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ (ΚΟΛΟΒΟΥ) ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ6. ΜΠΑΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ7. ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ8. ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ9. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ‑ ΚΟΡΩΝΗ ΚΛΗΜΕΝΤΙΝΗ (ΚΛΕΙΩ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ10. ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ11. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ12. ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Κορινθίας1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ2. ΓΚΑΤΖΙΟΥΦΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ3. ΓΚΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ4. ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ5. ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ6. ΚΟΥΤΜΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΒΙΤΑ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ7. ΜΠΑΓΚΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ8. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ9. ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ11. ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ12. ΠΕΤΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ13. ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ14. ΠΙΤΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ15. ΠΟΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ16. ΡΟΤΖΙΩΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ17. ΣΚΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ‑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ18. ΤΑΓΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ19. ΧΡΙΣΤΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΘΑΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ20. ΨΑΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Λακωνίας1. ΔΡΙΒΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ2. ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ3. ΚΟΚΚΟΝΟΥ ‑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΟΥ ΠΑΓΩΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ‑ ΝΤΑΝΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ5. ΛΑΛΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ6. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ7. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ‑ ΣΕΪΤΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ8. ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ9. ΣΚΟΥΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ10. ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ11. ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ12. ΤΖΑΝΕΤΕΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Μεσσηνίας1. ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ2. ΑΦΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ3. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ4. ΓΚΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ5. ΓΥΦΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ6. ΔΡΑΚΑΚΗ ‑ ΜΑΘΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΠΕΤΡΟΥ7. ΔΡΑΚΟΥ ‑ ΧΡΥΣΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΝΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ8. ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ9. ΚΟΚΚΕΒΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ10. ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ11. ΜΠΑΜΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ12. ΜΠΑΡΚΑ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ13. ΜΠΟΥΖΑ ‑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ14. ΝΙΚΟΛΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ15. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ16. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ17. ΡΕΚΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ18. ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ19. ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ20. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΙΩΑΝΝΗ21. ΦΡΑΓΓΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

«ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ» – ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΕΜΠΕΤΖΗΣ

Περιφερειακή Ενότητα Αργολίδος1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ2. ΚΑΛΑΘΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ3. ΜΑΛΛΟΦΤΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ4. ΜΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ5. ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ6. ΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ7. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ8. ΤΣΙΡΙΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ9. ΦΡΑΝΤΖΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ10. ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Αρκαδίας1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ2. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ3. ΚΑΡΑΒΕΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ4. ΚΑΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ5. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ6. ΛΑΓΙΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ7. ΤΣΙΟΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ8. ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ ΞΑΝΘΗ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ9. ΨΑΡΟΜΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
Περιφερειακή Ενότητα Κορινθίας1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ2. ΖΑΡΟΥΧΛΙΩΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ3. ΚΛΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ4. ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ5. ΚΟΥΤΣΟΓΚΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ6. ΠΛΟΥΜΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ7. ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ8. ΣΤΡΟΥΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ9. ΤΣΙΝΤΖΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ10. ΤΣΙΟΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ11. ΦΛΕΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ12. ΦΟΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ13. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
Περιφερειακή Ενότητα Λακωνίας1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ2. ΒΛΑΧΟΠΑΝΑΓΟΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ3. ΒΟΥΛΟΥΜΑΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ4. ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ5. ΚΟΚΚΟΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ6. ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ7. ΜΑΥΡΟΥΤΣΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ8. ΠΑΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Μεσσηνίας1. ΑΛΟΙΜΟΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ2. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ4. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ5. ΚΑΡΑΚΑΞΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ6. ΚΟΥΚΟΥΤΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ7. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ8. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΗΛΙΑ9. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ10. ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ11. ΣΑΜΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ12. ΧΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ13. ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ14. ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

«ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΟ ΜΩΡΙΑ ΣΥΜΠΟΡΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ» – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΑΡΗΣ

Περιφερειακή Ενότητα Αργολίδας1. ΓΕΩΡΓΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ2. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ3. ΖΑΚΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΗΛΙΑ4. ΚΟΛΩΝΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ5. ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ6. ΝΕΖΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ7. ΤΑΡΑΒΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ8. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΚΛΑΥΔΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Αρκαδίας1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ2. ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ3. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ4. ΗΛΙΑΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ‑ ΔΑΝΑΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ5. ΚΑΣΣΕΛΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ6. ΜΠΟΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ7. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ8. ΠΑΠΑΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ9. ΣΜΑΡΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Κορινθίας1. ΑΔΑΛΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΟΣ3. ΚΑΛΛΙΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ4. ΚΑΜΒΥΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ5. ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ6. ΚΙΧΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ7. ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ8. ΜΑΛΑΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ9. ΜΑΛΛΙΚΟΥΡΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ10. ΜΠΙΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΤΩ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ11. ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ12. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΗ13. ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Λακωνίας1. ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ2. ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ3. ΚΟΥΒΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ4. ΜΑΡΚΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ5. ΝΙΚΗΤΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ6. ΝΤΡΕΝΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ7. ΣΤΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ8. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Μεσσηνίας1. ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ2. ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΗΛΙΑ3. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ4. ΛΑΔΑ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ5. ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ6. ΝΙΚΟΥ ΔΟΝΑΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ7. ΝΤΟΚΟΠΟΥΛΟΣ ‑ ΚΟΥΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ8. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ9. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ10. ΡΟΘΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ11. ΣΚΟΠΕΤΟΥ ΝΙΚΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ12. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ13. ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ14. ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

«ΝΕΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ» – ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΔΕΣ

Περιφερειακή Ενότητα Αργολίδος1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ2. ΚΑΡΟΥΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ3. ΜΕΡΜΙΓΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ4. ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ7. ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ8. ΡΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ‑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ9. ΣΚΛΗΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ10. ΣΚΟΥΡΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ11. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ12. ΤΣΕΤΣΕΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Αρκαδίας1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ2. ΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ3. ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ4. ΔΑΝΕΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ5. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ6. ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ7. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ8. ΜΠΟΥΡΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ11. ΠΑΠΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ12. ΤΣΟΛΟΜΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Κορινθίας1. ΑΛΗΦΑΝΤΑΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ3. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ4. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ5. ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ6. ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ7. ΚΟΥΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ8. ΚΟΦΙΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ9. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ10. ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ11. ΜΠΟΖΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ12. ΠΙΕΡΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΕΤΡΟΥ13. ΠΟΛΥΖΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ14. ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ15. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ16. ΣΟΦΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΓΚΕΛΥ) του ΙΩΑΝΝΗ17. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ18. ΤΣΙΑΜΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ19. ΤΣΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ20. ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
Περιφερειακή Ενότητα Λακωνίας1. ΑΝΩΜΕΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ2. ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ‑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ3. ΓΚΟΥΒΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ4. ΔΟΥΜΑΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ5. ΚΑΝΑΒΑΡΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ6. ΚΑΡΚΑΝΗ ΧΡΥΣΑΦΗ του ΙΩΑΝΝΗ7. ΚΟΚΚΟΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ8. ΚΩΣΤΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ‑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ9. ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ10. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ11. ΠΟΥΛΟΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ12. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Μεσσηνίας1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ2. ΒΕΡΓΙΝΑΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΗΤΑ3. ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ4. ΓΙΑΛΛΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ5. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ6. ΓΚΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ7. ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ8. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ9. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ10. ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ11. ΚΙΟΥΡΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ12. ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΥ ΘΕΟΝΙΑ (ΘΕΟΝΗ) του ΔΡΑΚΟΥΛΗ13. ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ14. ΜΠΑΚΟΛΕΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ15. ΜΠΑΡΟΥΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ16. ΜΠΟΥΛΜΠΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ17. ΜΠΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ18. ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΡΑΤΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ19. ΡΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ20. ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ21. ΧΙΟΥΤΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

«ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ» – ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ

Περιφερειακή Ενότητα Αργολίδος1. ΑΜΑΞΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ2. ΒΕΜΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ3. ΚΑΛΠΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ4. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ5. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ6. ΣΠΗΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ7. ΤΣΙΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ8. ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
Περιφερειακή Ενότητα Αρκαδίας1. ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ2. ΓΙΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ3. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ4. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ5. ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ(ΓΙΟΥΛΗ) του ΦΩΤΙΟΥ7. ΠΑΡΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ8. ΣΑΡΑΝΤΗ‑ ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ(ΛΕΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Κορινθίας1. ΑΓΓΕΛΑΙΝΑ ΑΝΝΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ2. ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ4. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΧΡΗΣΤΟΥ5. ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ6. ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ7. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ8. ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ(ΒΑΚΗΣ) του ΒΛΑΣΙΟΥ9. ΝΤΑΣΚΑ ΝΤΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ10. ΠΑΝΟΥΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ11. ΠΟΥΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ12. ΣΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ13. ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΡΗΓΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Λακωνίας1. ΔΡΟΥΓΑ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ2. ΕΥΘΥΜΙΟΥ‑ ΚΟΥΡΑΚΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ3. ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ4. ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ5. ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ6. ΣΑΡΑΝΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ‑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ7. ΣΤΡΑΤΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ8. ΧΕΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Περιφερειακή Ενότητα Μεσσηνίας1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ2. ΒΡΥΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΗΤΑ3. ΚΑΠΟΓΛΗ‑ ΤΖΩΡΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ4. ΚΟΤΣΟΡΩΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ5. ΛΑΜΠΡΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ6. ΜΠΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΜΠΟΥΚΗ) του ΣΤΑΥΡΟΥ7. ΜΠΕΧΡΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΠΕΤΡΟΥ8. ΜΠΟΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ9. ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ10. ΠΑΞΙΜΑΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΝΙΚΟΛ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ11. ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ12. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ13. ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΙΝΙΩ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ14. ΤΣΙΧΛΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΤΙΜΟΘΕΟΥ

«ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ» – ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΝΤΡΟΥΚΑΣ

Περιφερειακή Ενότητα Αργολίδος1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ‑ ΡΑΦΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ2. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ3. ΜΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ4. ΜΟΛΑΣΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ5. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ‑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ6. ΝΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ7. ΞΥΠΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ8. ΠΙΤΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ9. ΤΡΟΥΠΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Αρκαδίας1. ΑΔΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ2. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ3. ΔΟΛΙΑΝΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ‑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ4. ΚΑΤΣΟΥΛΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ5. ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ6. ΜΑΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ7. ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ8. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ9. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ10. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ11. ΤΖΗΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ12. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Κορινθίας1. ΓΕΩΡΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ2. ΓΚΙΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ‑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ4. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ5. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ6. ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ7. ΛΕΧΟΥΡΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ8. ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ9. ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ10. ΜΠΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ11. ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ12. ΣΤΑΘΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ13. ΤΑΡΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ14. ΤΟΤΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Λακωνίας1. ΑΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ2. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ3. ΓΡΗΓΟΡΗ ΛΥΓΕΡΗ του ΣΩΚΡΑΤΗ4. ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ5. ΚΟΥΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ6. ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ7. ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ8. ΡΟΖΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΛΥΣΣΑΝΔΡΟΥ9. ΣΚΟΥΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ10. ΣΜΥΡΝΑΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΙΕΡΡΟΥ11. ΤΖΟΒΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ12. ΦΟΥΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Μεσσηνίας1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ3. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ4. ΖΟΥΖΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ5. ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ6. ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ7. ΚΟΡΡΕ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ8. ΜΑΚΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ9. ΜΠΟΥΛΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΔΑΜ10. ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ11. ΣΑΡΑΝΤΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ12. ΣΚΟΡΔΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ13. ΤΣΟΜΠΑΝΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ14. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ15. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Πηγή: eleftheriaonline.gr

Comments

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *