Πανναυπλιακός- Μέθανα 1-1

5 days ago
1058 Views

Ο Πανναυπλιακός δεν κατάφερε να νικήσει τα Μέθανα 1-1 στο Ναύπλιο για το πρωτάθλημα της Α1 Κατηγορίας,10η αγωνιστική.Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 38” με γκολ του Ν. Μίχου 1-0.Στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν 1-1 με τον Γ.Κανταρτζή στο 81′.Ο Πανναυπλιακός έχασε μεγάλη ευκαιρία στο 89′ όταν ο Ραφαήλ Δριμούρας από καλή θέση έστειλε την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.(φωτογραφίες eurokinissi-Β.Παπαδόπουλος)

Στα άλλα παιχνίδια του Σαββάτου για την Α1 Κατηγορία: Κορωνίς Κοιλάδας-Πανασιναϊκός 3-0 και Ερμής Κιβερίου-Αριστείωνας 3-0.

Δείτε στο βίντεο τα γκολ και την ευκαιρία του Πανναυπλιακού στο 89′:

Ο Πανναυπλιακός δεν κατάφερε να νικήσει τα Μέθανα 1-1 στο Ναύπλιο για το πρωτάθλημα της Α1 Κατηγορίας,10η αγωνιστική.Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 38'' με γκολ του Ν. Μίχου 1-0.Στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν 1-1 με τον Γ.Κανταρτζή στο 81'.Ο Πανναυπλιακός έχασε μεγάλη ευκαιρία στο 89' όταν ο Ραφαήλ Δριμούρας από καλή θέση έστειλε την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.(φωτογραφίες eurokinissi-Β.Παπαδόπουλος) Στα άλλα παιχνίδια του Σαββάτου για την Α1 Κατηγορία: Κορωνίς Κοιλάδας-Πανασιναϊκός 3-0 και Ερμής Κιβερίου-Αριστείωνας 3-0. Δείτε στο βίντεο τα γκολ και την ευκαιρία του Πανναυπλιακού στο 89':